Olza Cup 2018/19 - halowe turnieje- terminy !!!
autor: A.K | data: 2018-11-03 21:20:19

                                             OLZA CUP 2018/19

LKS Olza Pogwizdów organizuje halowe turnieje w piłce nożnej. Mecze będą rozgrywane w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Pogwizdowie. Maksymalnie w turnieju będzie uczestniczyć 6 drużyn.Czas trwania jednego turnieju to 3,5 godz.Gramy systemem bramkarz + 4 graczy w polu,mecz każdy z każdym ,czas trwania meczu 1x12min. Pozostałe kwestie regulaminowe na odprawie prze turniejem.Obowiązuje wpisowe 30,00 zł od drużyny( 2 sędziów, hala, nagrody: dyplomy dla drużyn za zajęte miejsce oraz dyplomy dla króla strzelców, najlepszego bramkarza i zawodnika turnieju). Zbiórka drużyn 0,5 godz.przed rozpoczęciem turnieju.

Zapisy i info: Andrzej Kłoda -tel.600322761

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin: 01.12.18(sobota)   hala w Pogwizdowie   9:00 - 12:15     Żaki (roczniki 2010 i młodsi)

Uczestnicy :

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.TS 1909 Piast Cieszyn   4.LKS Goleszów  5.BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała   6.LKS Pogórze

wyniki: Pogwizdów II - Pogwizdów I  0:5, Goleszów - Cieszyn  1:0, Pogórze - BBTS  2:0, Pogwizdów II - Cieszyn  0:2, Pogwizdów I - BBTS  1:2, Goleszów - Pogórze  2:3, Pogwizdów II - BBTS  1:5, Cieszyn - Pogórze  0:3, Pogwizdów I - Goleszów  1:1, Pogwizdów II - Pogórze  1:2, BBTS  - Goleszów 4:1, Cieszyn - Pogwizdów I  0:2,  Pogwizdów II - Goleszów  0:3,  Pogórze - Pogwizdów I  1:4, BBTS - Cieszyn  4:0

Końcowa Klasyfikacja :

1.LKS Pogórze  12pkt   11:7*

2.BBTS Podbeskidzie  Bielsko - Biała  12pkt   15:5

3.Olza Pogwizdów  10pkt   13:4

4.LKS Goleszów  7pkt   8:8

5.TS 1909 Piast  Cieszyn  3pkt    2:10

6.Olza II Pogwizdów  0pkt   2:17

 

Najlepszy zawodnik : Eryk Teda  (BBTS Podbeskidzie Bielsko - Biała)

Najlepszy bramkarz: Adam Szweda(Olza Pogwizdów)

Król strzelców: Mateusz Hanzel( LKS Pogórze) - 6 bramek

 

* regulamin : przy równej ilości pkt drużyn decyduje bezpośredni pojedynek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin: 08.12.18(sobota)   hala w Pogwizdowie    godz.9:00 -12:15  Orliki (roczniki 2008 i młodsi)

Uczestnicy :

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.LKS Pogórze   4.Victoria Hażlach   5.Cukrownik Chybie   6.Zapora Wapienica

wyniki: Pogwizdów II - Pogwizdów I 0:5, Hażlach - Wapienica  0:6, Pogórze - Chybie 1:0, Pogwizdów II - Wapienica 0:3, Pogwizdów I - Chybie 0:1, Hażlach - Pogórze 0:4, Pogwizdów II - Chybie  0:2, Wapienica - Pogórze 3:0, Pogwizdów I - Hażlach 5:0, Pogwizdów II - Pogórze 1:1, Chybie - Hażlach  3:1, Wapienica - Pogwizdów I 2:0, Pogwizdów II - Hażlach 1:0,  Pogórze - Pogwizdów I 0:1, Chybie - Wapienica 1:2

Końcowa Klasyfikacja:

1.Zapora Wapienica  12pkt  16:1

2.Cukrownik Chybie  9pkt   7:4

3.Olza Pogwizdów   9pkt  11:3

4.LKS Pogórze  7pkt   6:5

5.Olza II Pogwizdów  4pkt   2:11

6.Victoria Hażlach   0pkt  1:19

 

Najlepszy zawodnik: Tymoteusz Żur (Cukrownik Chybie)

Najlepszy bramkarz: Miłosz Szczepan(Zapora Wapienica)

Król Strzelców: Mieszko Janus( Zapora Wapienica) - 6 bramek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin:15.12.18(sobota)   hala w Pogwizdowie    godz.9:00-12:15   Młodziki(roczniki 2006 i młodsi)

Uczestnicy :

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.UKS Cieszyn   4.Zapora Wapienica  5.Strażak Dębowiec  6.Zryw Bąków

wyniki: Pogwizdów II - Pogwizdów 0:7, Dębowiec - Wapienica  0:2, Cieszyn - Bąków  2:1, Pogwizdów II - Wapienica  1:2, Pogwizdów - Bąków  2:1, Dębowiec - Cieszyn  0:2, Pogwizdów II - Bąków  1:1, Wapienica  - Cieszyn  1:1, Pogwizdów - Dębowiec  2:3, Pogwizdów II - Cieszyn 0:3, Bąków - Dębowiec  0:0, Wapienica  -Pogwizdów  0:4,  Pogwizdów II - Dębowiec  2:4,  Cieszyn - Pogwizdów  1:1, Bąków - Wapienica  2:2

 

Końcowa klasyfikacja:

1.UKS Cieszyn  11pkt   9:3

2.Olza Pogwizdów  10pkt  16:5

3.Zapora Wapienica  8pkt   7:8

4.Strażak Dębowiec  7pkt   7:8

5.Zryw Bąków   3pkt   5:7

6.Olza II Pogwizdów  1pkt   4:17

 

Najlepszy zawodnik: Jakub Bartel( UKS Cieszyn)

Najlepszy bramkarz: Adam Bratek(Zapora Wapienica)

Król strzelców: Oktawian Kurpanik(Olza Pogwizdów) - 9 bramek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin:12.01.19(sobota)   hala w Pogwizdowie    godz.9:00-12:15     Żaki(roczniki 2010 i młodsi)

Uczestnicy :

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.Spójnia Zebrzydowice  4.TS 1909 Piast Cieszyn  5.LKS Ochaby 96   6.Spójnia II Zebrzydowice

wyniki: Pogwizdów II - Pogwizdów  0:6, Ochaby - Cieszyn  1:4, Zebrzydowice II - Zebrzydowice 0:0, Pogwizdów II - Cieszyn 1:0, Pogwizdów - Zebrzydowice  0:3, Ochaby - Zebrzydowice II 1:7, Pogwizdów II - Zebrzydowice 1:4, Cieszyn - Zebrzydowice II 0:3, Pogwizdów - Ochaby 10:0, Pogwizdów II - Zebrzydowice II 1:2, Zebrzydowice - Ochaby  3:0, Cieszyn - Pogwizdów 0:9, Pogwizdów II - Ochaby  5:0, Zebrzydowice II - Pogwizdów  0:5, Zebrzydowice - Cieszyn  10:0

 

Końcowa klasyfikacja:

1.Spójnia Zebrzydowice  13pkt  20:1

2.Olza Pogwizdów  12pkt  30:3

3.Spójnia II Zebrzydowice 10pkt  12:7

4.Olza II Pogwizdów  6pkt  8:12

5.TS 1909 Piast Cieszyn  3pkt  4:24

6.LKS Ochaby 96  0pkt  2:29

 

Najlepszy zawodnik: Dawid Folwarczny(Spójnia Zebrzydowice)

Najlepszy bramkarz: Paweł Krużołek (Olza Pogwizdów)

Król strzelców: Dawid Grygierek(Spójnia Zebrzydowice) - 9 bramek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin:12.01.19(sobota)   hala w Pogwizdowie    godz.13:00-16:00     Orliki(roczniki 2008 i młodsi)

Uczestnicy :

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.Spójnia Zebrzydowice   4.LKS Ochaby 96  5.Spójnia II Zebrzydowice  6.Victoria Hażlach

wyniki: Pogwizdów II - Pogwizdów 0:3, Ochaby - Hażlach  1:2, Zebrzydowice II - Zebrzydowice  0:1, Pogwizdów II - Hażlach  2:1, Pogwizdów - Zebrzydowice  0:1, Ochaby - Zebrzydowice II 0:3,  Pogwizdów II - Zebrzydowice  0:3, Hażlach -  Zebrzydowice  II  0:8,  Pogwizdów  - Ochaby  8:1, Pogwizdów  II - Zebrzydowice II 3:5, Zebrzydowice - Ochaby  10:0, Hażlach - Pogwizdów 0:10, Pogwizdów II - Ochaby  1:0, Zebrzydowice II - Pogwizdów  0:3, Zebrzydowice - Hażlach 8:0

 

Końcowa klasyfikacja:

1. Spójnia Zebrzydowice  15pkt  22:0

2.Olza Pogwizdów  12pkt  24:2

3.Spójnia II Zebrzydowice  9pkt  16:7

4.Olza II Pogwizdów 6pkt  6:12

5.Victoria Hażlach  3pkt  3:28

6.LKS Ochaby 96  0pkt  2:24

 

Najlepszy zawodnik: Maciej Kowalski(Olza Pogwizdów)

Najlepszy bramkarz: Kacper Bednarczyk(Spójnia Zebrzydowice)

Król strzelców: Karol Morcinek(Spójnia Zebrzydowice) - 12 bramek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Termin:19.01.19(sobota)   hala w Pogwizdowie    godz.9:00-12:15     (roczniki 2004 i młodsi)

Uczestnicy:

1.Olza Pogwizdów   2.Olza II Pogwizdów  3.LKS Goleszów   4.LKS Pogórze  5.KS 27 Gołkowice  6.Morcinek Kaczyce

wyniki: Pogwizdów II - Pogwizdów  0:4, Pogórze - Gołkowice 0:2, Goleszów - Kaczyce  0:2, Pogwizdów II - Gołkowice  1:3, Pogwizdów - Kaczyce  3:0, Pogórze - Goleszów  1:0, Pogwizdów II - Kaczyce  0:3,  Gołkowice - Goleszów  0:1, Pogwizdów - Pogórze  1:0, Pogwizdów II - Goleszów  1:4, Kaczyce - Pogórze  1:2, Gołkowice - Pogwizdów  2:1, Pogwizdów II - Pogórze  0:2, Goleszów - Pogwizdów  4:3, Kaczyce - Gołkowice  0:4

 

Końcowa klasyfikacja:

1.KS 27 Gołkowice   12pkt   11:3

2.Olza Pogwizdów 9pkt  12:6 *

3.LKS Goleszów  9pkt  9:7

4.LKS Pogórze  9pkt  5:4

5.Morcinek Kaczyce  6pkt  6:9

6.Olza II Pogwizdów  0pkt   2:16

 

* o miejsca 2-4 decydowała mini tabela

1.Olza Pogwizdów  3pkt  4:4*

  LKS Goleszów      3pkt  4:4

3.LKS Pogórze        3pkt  1:1

 

* o  miejscu 2 decydowała seria 5 rzutów karnych:

Olza Pogwizdów - LKS Goleszów  3:2

 

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Michał Gandor(LKS Goleszów)

Najlepszy bramkarz: Dawid Mach(Olza Pogwizdów)

Król strzelców: Seweryn Mucha(KS 27 Gołkowice) - 10 bramek

 

 



...


‹ Poprzednia Następna ›
Komentarze

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Dodaj komentarz