Halowe Turnieje o Puchar Wójta Gminy Hażlach !!!
autor: A.K | data: 2018-10-29 22:00:52

Halowe turniej w piłce nożnej trampkarzy(rocz.2004 i młodsi) o Puchar Wójta Gminy Hażlach z okazji Święta  Niepodległości

Termin: 10.11.18(sobota)   godz.9:00 - 12:00

Uczestnicy : 1.Olza Pogwizdów   2.Victoria Hażlach   3.Błyskawica Kończyce Wielkie  4. LKS Goleszów   5.Beskid Brenna   6.LKS Ochaby 96

Wyniki : Kończyce Wielkie – Brenna  3:9, Ochaby – Pogwizdów  0:0, Goleszów –Hażlach  0:4, Kończyce Wielkie – Pogwizdów   3:3, Brenna – Hażlach   1:3, Ochaby – Goleszów  0:1, Kończyce Wielkie – Hażlach   1:7, Pogwizdów – Goleszów  2:2, Brenna – Ochaby  3:3, Kończyce Wielkie – Goleszów  0:1, Hażlach – Ochaby  3:1, Pogwizdów – Brenna  0:3, Kończyce Wielkie – Ochaby  2:2, Goleszów – Brenna  1:2, Hażlach – Pogwizdów  1:1

Końcowa Klasyfikacja

1.Victoria  Hażlach   13pkt   18:4

2.Beskid Brenna       10pkt  18:10

3.LKS Goleszów          7pkt  5:8

4.Olza Pogwizdów    4pkt   6:9

5.LKS Ochaby 96        3pkt   6:9

6.Błyskawica Kończyce Wielkie  2pkt    9:22

 

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik:  Dawid Puzoń (Beskid Brenna)

Najlepszy bramkarz: Kasjan Nieckuła (Victoria Hażlach)

Król strzelców: Marcel Gabzdyl(Victoria Hażlach) – 12 bramek

 

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Halowy turniej w piłce nożnej juniorów(rocz.2000 i młodsi) o Puchar Wójta Gminy Hażlach z okazji Święta  Niepodległości

Termin: 10.11.18(sobota)   godz.13:00 -16:00

Uczestnicy : 1.Olza Pogwizdów  2.Victoria Hażlach   3.Błyskawica Kończyce Wielkie  4. LKS Goleszów   5.Beskid Brenna   6.TS1909 Piast Cieszyn

 

Wyniki:Kończyce Wielkie – Goleszów  2:0, Brenna – Cieszyn  1:0, Hażlach – Pogwizdów  0:0, Kończyce Wielkie – Cieszyn  0:1, Goleszów – Pogwizdów  1:5, Brenna – Hażlach  0:1, Kończyce Wielkie – Pogwizdów  1:2, Cieszyn – Hażlach  2:0, Goleszów – Brenna  1:3, Kończyce Wielkie – Hażlach  0:0, Pogwizdów – Brenna  0:1, Cieszyn – Goleszów  6:0, Kończyce Wielkie – Brenna 0:0, Hażlach – Goleszów  2:1, Pogwizdów – Cieszyn 0:5

Końcowa Klasyfikacja:

1.TS 1909 Piast Cieszyn   12pkt   14:1

2.Beskid Brenna  10pkt   5:2

3.Victoria Hażlach   8pkt  3:3

4.Olza Pogwizdów   7pkt  7:8

5.Błyskawica Kończyce Wielkie  5pkt  3:3

6.LKS Goleszów  0pkt   3:18

 

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Filip Duraj (TS 1909 Piast Cieszyn)

Najlepszy bramkarz: Jakub Chmiel (Błyskawica Kończyce Wielkie)

Król strzelców: Dawid Okraska( Olza Pogwizdów) – 5 bramek

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Halowe turnieje w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Hażlach z okazji Święta Niepodległości

Termin: 12.11.18(poniedziałek)    godz.9:00-12:00 (turniej orlików rocz.2008 i mł.)

ORLIKI : Uczestnicy: 1.Olza Pogwizdów   2.LKS Goleszów  3.Victoria Hażlach   4.Strażak Dębowiec   5.Cukrownik Chybie   6.LKS Pogórze

 

wyniki: Pogórze - Goleszów  0:0, Hażlach-Chybie  0:2, Dębowiec - Pogwizdów 0:6, Pogórze - Chybie  1:0, Goleszów - Pogwizdów  0:3, Hażlach- Dębowiec  1:2, Pogórze - Pogwizdów 0:3, Chybie - Dębowiec 1:0, Goleszów - Hażlach  4:0, Pogórze - Dębowiec 3:1, Pogwizdów - Hażlach 3:0, Chybie - Goleszów  0:1, Pogórze - Hażlach  2:2, Dębowiec - Goleszów  1:4, Pogwizdów - Chybie  1:2

Końcowa Klasyfikacja:

1.Olza Pogwizdów  12pkt   16:2

2.LKS Goleszów   10pkt   9:4

3.Cukrownik Chybie  9pkt   5:3

4.LKS Pogórze  8pkt  6:6

5.Strażak Dębowiec  3pkt  4:15

6.Victoria Hażlach  1pkt   3:13

 

wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Łukasz Buczy(Olza Pogwizdów)

Najlepszy bramkarz: Wojciech Wiktorowski(Cukrownik Chybie)

Król strzelców: Szymon Kafka(LKS Goleszów) - 6 bramek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Termin: 12.11.18(poniedziałek)   godz.13:00-16:00 (turniej młodzików  rocz.2006 i mł.)

MŁODZIKI: Uczestnicy : 1.Olza Pogwizdów  2.LKS Goleszów  3.Strażak  Dębowiec   4.Cukrownik Chybie  5.UKS Cieszyn  6. Spójnia Zebrzydowice

 

wyniki: Zebrzydowice - Dębowiec  4:0, Chybie - Cieszyn  0:0, Goleszów - Pogwizdów  0:0, Zebrzydowice - Cieszyn  1:0, Dębowiec  - Pogwizdów 0:2, Chybie  - Goleszów  0:4, Zebrzydowice -  Pogwizdów  1:0, Cieszyn - Goleszów  0:5, Dębowiec  - Chybie  0:2, Zebrzydowice  - Goleszów  1:2, Pogwizdów  - Chybie  1:2,  Cieszyn - Dębowiec  5:1, Zebrzydowice - Chybie  1:2, Goleszów - Dębowiec  1:1, Pogwizdów -  Cieszyn  2:2

 

Końcowa Klasyfikacja :

1.LKS Goleszów  11pkt  12:2

2.Cukrownik Chybie  10pkt    6:6

3.Spójnia  Zebrzydowice  9pkt   8:4

4.Olza Pogwizdów  5pkt   5:5

5.UKS Cieszyn   5pkt   7:9

6.Strażak Dębowiec  1pkt  2:14

 

wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy  zawodnik: Rafał Sabiniok( Spójnia Zebrzydowice)

Najlepszy bramkarz: Klaudiusz Franek(LKS Goleszów)

Król strzelców: Mateusz Karczmarzyk(LKS Goleszów) - 5 bramek



...


‹ Poprzednia Następna ›
Komentarze

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Dodaj komentarz